Logo DMB Records - BLACK

Premiera Zapałki

06 marzec, 2023

Zapałka to utwór, który mogliście usłyszeć w The Voice of Poland, bo właśnie tam Klaudia Budner zaśpiewała go po raz pierwszy.

Klaudia Budner, utalentowana uczestniczka programu The Voice of Poland, zadziwiła publiczność swoim wykonaniem utworu o nazwie “Zapałka”. To właśnie na tej prestiżowej scenie Klaudia po raz pierwszy zaśpiewała tę piosenkę, która od razu zyskała ogromne uznanie.

Po występie w programie, Klaudia Budner wspólnie z zespołem przygotowała odświeżoną wersję “Zapałki”, która teraz jest dostępna do odsłuchu. To wyjątkowe wykonanie łączy w sobie pasję, energię i emocje, które są charakterystyczne dla głosu i interpretacji Klaudii.

 

Żadne słowa nie są w stanie wyrazić mojej wdzięczności za szansę, którą otrzymałam i za pochlebne słowa o mojej twórczości. Dziękuję każdemu z osobna za słuchanie mojej muzyki i tym samym dodawaniem mi skrzydeł i motywacji do dalszego tworzenia. Mam nadzieję, że na tych skrzydłam będę latać jak najdłużej. ~ pisze Klaudia na Instagramie

Artystka nie szczędzi słów wdzięczności za szansę, jaką otrzymała dzięki udziale w The Voice of Poland. Wyraża ogromną wdzięczność za pochlebne opinie na temat jej twórczości oraz wsparcie i zainteresowanie fanów. Każdy, kto słucha jej muzyki, dodaje jej skrzydeł i motywacji do dalszego tworzenia. Klaudia wyraża nadzieję, że te skrzydła będą ją unosić przez długi czas.

Zapowiada również, że to dopiero początek i zaprasza fanów do dalszego towarzyszenia jej w muzycznej podróży. Obiecuje, że będą jeszcze wiele nowych piosenek, które z pewnością usłyszymy w przyszłości. Jej Instagram staje się miejscem, gdzie można być na bieżąco z najnowszymi informacjami o jej twórczości i premierach.

Klaudia Budner wzbudziła duże zainteresowanie swoim wykonaniem utworu “Zapałka” w The Voice of Poland, a teraz dzięki swojej pasji i talentowi zdobywa coraz większe grono fanów. Jej obecność na scenie muzycznej obiecuje emocjonujące i pełne niespodzianek chwile dla wszystkich, którzy śledzą jej karierę.

Bardzo się cieszymy, że już teraz możecie posłuchać naszej studyjnej wersji Zapałki pod tym linkiem.
Bądźcie z nami, a na pewno jeszcze nie raz usłyszycie o nowych piosenkach Klaudii.

| Polecane NEWSY

Emilia Artymicz i Miłosz Dziarmaga - Kto Wie (Single Label)
Premiera "Kto wie?"
KeW1N - Take Away (Instagram Foto - Horizontal)
Premiera "Take Away"
W piątki leżę w wannie miniatura
Premiera "W piątki leżę w wannie"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: