Logo DMB Records - BLACK

Premiera "Wicked game"

26 listopada, 2023

Premiera Nostalgicznej Ballady “Wicked Game” w Wykonaniu Tomasza Hajduka na Kanale DMB Records!

Mamy niesamowitą przyjemność ogłosić premierę najnowszego coveru na naszym kanale YouTube! Tym razem mamy przyjemność przedstawić utalentowanego Tomasza Hajduka, który zabierze Was w muzyczną podróż do nostalgicznej ballady “Wicked Game” autorstwa Chrisa Isaaca.

Tomasz, nasz najnowszy nabytek, to artysta pełen talentu i pasji, a jego wykonanie tej ikonicznej piosenki przynosi niepowtarzalny wydźwięk, pełen emocji i bogaty w operowe doświadczenie. Jego interpretacja “Wicked Game” to prawdziwa uczta dla zmysłów i doskonałe połączenie głębokich tonów z subtelnymi nuansami.

Zapraszamy Was serdecznie do odsłuchania tego wyjątkowego coveru i podzielenia się swoimi wrażeniami w komentarzach pod filmem! 🤩🎵

Tomasz Hajduk nie tylko wspaniale oddał charakter oryginału, ale również wniósł coś własnego, co sprawia, że jego interpretacja jest unikalna i niezapomniana. To doskonały sposób na spędzenie chwil pełnych wzruszeń i zachwytu nad talentem młodego artysty.

Zachęcamy Was do subskrypcji naszego kanału, aby być na bieżąco z naszymi najnowszymi projektami muzycznymi. Tomasz to tylko jedno z wielu niesamowitych odkryć, które mamy nadzieję Wam zaprezentować w przyszłości.

Dziękujemy Wam za wsparcie i za to, że jesteście z nami na każdym kroku. Mamy nadzieję, że nowy cover “Wicked Game” przypadnie Wam do gustu i będziecie czerpać z niego tyle samo radości, co my podczas jego tworzenia.

| Polecane NEWSY

Michael Aqua Christmas Set 2023
Michael AQua - Christmas Mix 2023
Sabina Faikus - Kraina Marzeń CD - Digipack Mockup
Premiera płyty "Kraina Marzeń"
Skrzyczevsky - Otwórz oczy - 1920x1080
Premiera "Otwórz Oczy"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: