Logo DMB Records - BLACK

Premiera Take away

23 maja, 2023

Artysta, który jest już bardzo dobrze znany z utworu pt. “Better”, powraca do nas z nowym hitem!

KeW1N, wraz z którym debiutowaliśmy, jeśli chodzi o współpracę polsko-ukraińską, wypuścił swój kolejny singiel! “Take Away” jest spisem uczuć artysty i wyrażeniem ich w najpiękniejszy, możliwy sposób – poprzez sztukę. W swoim kawałku artysta rapuje o tęsknocie do ukochanej. Opowiada o tym, że nie potrafi sobie samemu poradzić oraz, że nic już nie jest takie samo.

Ten utwór posiada niezwykle ważny dla mnie tekst. Muzycznie ograliśmy go na dwa różne style przy czym do drugiej wersji powstał niesamowity klip w neonowym klimacie! ~ mówi KeW1N.

Wyrażanie siebie oraz swoich uczuć poprzez muzykę jest jedną z najbardziej wartościowych możliwości. Takie uzewnętrznianie się, pozwala dać upust trzymanym w sobie emocjom. Dzieląc się muzyką z innymi, artysta umożliwia odkrycie własnych uczuć każdemu z osobna. Jest to dość popularne zjawisko w muzyce, szczególnie w rapie, czy w popie. Na przestrzeni czasu wyodrębniły się już poszczególne kategorie związane z tematyką i przesłaniem utworu. Na przykład piosenki o miłości nazywane są love songami.

Premiera utworu miała miejsce dnia 23 czerwca 2023r. Aktualnie, dostępna jest we wszystkich serwisach streamingowych. Zachęcamy do przesłuchania utworu “Take Away” osoby, które są  ciekawe połączenia rapu z przekazem emocjonalnym. Jesteśmy w stanie zapewnić, że muzyka KeW1Na spełni oczekiwania słuchaczy.

A jeśli wciąż Wam mało, to z wielką chęcią zdradzamy rąbek tajemnicy! Jest już dostępny remix singla – “Take Away” (Santera Remix). Jednak o tym kawałku dowiecie się więcej w przyszłych newsach!

| Polecane NEWSY

Sabina Faikus - Kraina Marzeń - Okładka
Premiera "Kraina Marzeń"
Sabina Faikus - Kraina Marzeń CD - Digipack Mockup
Premiera płyty "Kraina Marzeń"
Eqo - Piękny świat (album label)
Premiera "Piękny świat"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: