Logo DMB Records - BLACK

Premiera Siebie zapytasz

22 marzec, 2023

Nowości od Jessici Stellmach. Nowy klip to odświeżona aranżacja hitu Sanah “Siebie zapytasz”.

Sanah to jedna z najbardziej popularnych polskich artystek wokalnych ostatnich lat. Jej utwory zdobywają miliony odsłon na YouTube i Spotify, a teksty pełne są emocji i refleksji na temat miłości, życia i codzienności. Jednym z topowych utworów Sanah jest “Siebie zapytasz”, który postanowiliśmy z zespołem zaaranżować na swój własny, oryginalny sposób. 

“Siebie zapytasz” to piosenka, która porusza temat relacji między ludźmi i potrzeby ukrywania prawdziwych uczuć przed innymi. W tekście Sanah opowiada historię kobiety, która chce ukryć swoje prawdziwe ja i zamiast tego wystawia na pokaz swoje “fałszywe” oblicze.

Ta piosenka miała parę, jak nie paręnaście wersji. Finalnie postawiliśmy na akustyczny wydźwięk i w mojej opinii wyszło to naprawdę świetnie.

Teledysk do piosenki miał wyglądać zupełnie inaczej, ale jak wiemy świat nie zawsze z nami współpracuje. Powstała spokojna wersja we współpracy z Rose Belle, którzy w niesamowity sposób upiększyli nasze nagranie.

Piosenka powstawała przez długi czas i bardzo się cieszymy, że już teraz możecie posłuchać naszej wersji Sanah pod tym linkiem.

Przy realizacji klipu do Siebie zapytasz artystka współpracowała z firmą RoseBelle, która odpowiadała za wszystkie kwiaty i biżuterię na planie zdjęciowym. Nagraniem i montażem zajęła się ekipa Creative Foto pod nadzorem Piotra Obstoja. 

| Polecane NEWSY

Zdjęcie promocyjne klipu do piosenki "A Ty taki cichy"
Premiera "A Ty taki cichy"
Zdjęcie promocyjne klipu piosenki "Don't Watch me Cry"
Premiera "Don't Watch me Cry"
Nierozerwalna Więź - Square
Premiera "Nierozerwalna Więź"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: