Logo DMB Records - BLACK

Premiera Otwórz oczy

04 sierpień, 2023

“Otwórz Oczy” – Muzyczna deklaracja wiecznej miłości prosto od Skrzyczevskiego. Jego najnowszy utwór chwyta za serce słuchaczy.

Polska scena muzyczna zawsze była miejscem, gdzie artystyczne dusze mogły wyrazić swoje najgłębsze emocje i uczucia. Jednym z artystów, który wyróżnia się w tym kontekście, jest niezrównany Skrzyczevsky. Jego piosenka “Otwórz Oczy” to muzyczna deklaracja miłości, która zachwyca zarówno tekstem, jak i wykonaniem.

Zacznijmy od samej piosenki. “Otwórz Oczy” to utwór, którego autorem jest sam Skrzyczevsky. To on również stworzył aranżację na pianino, co nadaje piosence niezwykły, intymny charakter. Jednak to słowa stanowią serce tej kompozycji. Skrzyczevsky w tej piosence tłumaczy swojej ukochanej, że jest i zawsze będzie obok niej, gotów podtrzymać ją w trudnych chwilach i świętować razem w radosnych momentach.

Piosenka rozpoczyna się delikatnym dźwiękiem pianina, który od razu przykuwa uwagę słuchacza. Skrzyczevsky wkrótce dołącza swoim głosem do tej melodyjnej opowieści miłości. Tekst jest nasycony emocjami i wydobywa z serca artysty najgłębsze uczucia. Przez całą piosenkę słychać szczerość i autentyczność, które sprawiają, że utwór jest niezwykle poruszający.

Kiedy pisałem ‘Otwórz Oczy’, chciałem przekazać, że miłość nie zna granic czasowych ani przestrzennych. To nie tylko słowa, to uczucia, które trwają wiecznie. Chciałem, aby moja muzyka była przypomnieniem, że zawsze będę obok mojej ukochanej i gotów bronić jej szczęścia. To jest mój hołd dla wiecznej miłości.” – mówi Skrzyczevsky

Słowa “Otwórz Oczy” to prośba o zrozumienie, że miłość Skrzyczevsky’ego do swojej ukochanej jest wieczna. Artysta przekonuje ją, że zawsze będzie obok niej, gotów bronić jej i chronić przed życiowymi burzami. To piękna deklaracja miłości, która sprawia, że serce bije mocniej.

Piosenka “Otwórz Oczy” od Skrzyczevsky’ego to muzyczna perła, która łączy w sobie piękno dźwięku i głębię emocji. To utwór, który przypomina nam, że miłość jest jednym z najważniejszych skarbów w życiu. Skrzyczevsky udowadnia swoją sztuką, że miłość jest nie tylko słowami, ale przede wszystkim czynami i gotowością do bycia z ukochaną osobą przez całe życie.

| Polecane NEWSY

KEW1N - Take Away (Santera Remix) Background
Premiera "Take Away" - Santera Remix
Cloudy - Zapałka (okładka płyty)
Premiera "Zapałka"
Magda W. Gugulska - Lost at sea
Premiera "Lost at sea"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: