Logo DMB Records - BLACK

Premiera Mr. Charming

20 stycznia, 2023

Justyna Gaczkowska wydała swój debiutancki singiel – Mr. Charming. Klimat ballady połączonej z Goth Rockiem jest zupełną nowością na polskim rynku muzycznym.

Zamysł tej piosenki delikatnie różnił się od efektu finalnego, jednak przy poszukiwaniu melodii i dźwięków udało się stworzyć efekty, które możecie już usłyszeć. Właściwie od razu projekt został zaakceptowany. 

Utwór Mr. Charming zaczęłam pisać w drodze do New York City, gdzie z resztą potem skończyłam pracę nad tekstem. Po powrocie do Polski dostałam propozycję wejścia do studia i odrazu wiedziałam, że to właśnie Mr Charming zostanie moim pierwszym wydanym singlem.

Utwór jest historią bliskiej mi osoby, która nie chciała się zakochać, ale finalnie uległa miłości i zaufała, jednak po wielu latach okazało się, że była okłamywana i zdradzana. Jest to tylko fragment wielkiej góry lodowej, ale poznając jego historię można się w nim zagłębić. Singiel Mr. Charming dedykuję nie tylko tej osobie, ale również każdej kobiecie, a nawet mężczyźnie, który może się na swój własny sposób utożsamić z piosenką – opowiada artystka.

Każda historia jest inna i dla każdego może ona znaczyć coś innego, ale właśnie to jest piękne w sztuce. Poza wartością jaką jest dla mnie opisana historia, singiel ten jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ jest to mój debiutancki singiel, spełnienie marzeń, o którym kiedyś nawet nie śniłam. Cieszę się, że dostałam szansę, dzięki, której mogę się dalej rozwijać i doświadczać całkiem nowych wrażeń.

Przy realizacji klipu do Mr. Charming artystka współpracowała z agencją marketingową Hot Cocoa Media, a konkretniej z Julią Cavour i Natalią Włodarczyk. Dziewczyny były odpowiedzialne za zdjęcia, montaż i materiały promocyjne.
 

| Polecane NEWSY

Eqo - Piękny świat (album label)
Premiera "Piękny świat"
Magda W. Gugulska - Lost at sea
Premiera "Lost at sea"
W piątki leżę w wannie miniatura
Premiera "W piątki leżę w wannie"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: