Logo DMB Records - BLACK

Premiera Kraina marzeń

26 maj, 2023

Pierwszy singiel promujący debiutancką płytę Sabiny Faikus jest już dostępny na portalach streamingowych, a klip na YouTube.

“Kraina Marzeń” to połączenie niepowtarzalnych melodii, które przeniosą Was w magiczne miejsce. Utwór idealnie wpasowuje się w wiosenne pobudzenie. 

Tekst jest pełen pragnienia ucieczki od rzeczywistości i poszukiwania czegoś piękniejszego, czegoś, co pozwoli nam na chwilę oderwać się od trosk dnia codziennego. Sabina wyraża swoje zastanawianie się nad tym, co jest nie tak z tym światem, w którym żyje. Zamiast skupiać się na niepokojach, pragnie oderwać się od tego, co dzieje się wokół niego i znaleźć spokój w prostych, naturalnych rzeczach.

Pragnienie zapomnienia o problemach to uczucie, które wielu z nas z pewnością zna. Chcemy oderwać się od codziennych zmartwień i na chwilę zanurzyć się w ciszy i harmonii natury. Autorka marzy o tym, aby słuchać śpiewu ptaków o poranku i spędzać czas z ukochaną osobą na ławce w parku. To tam, niedaleko kwitnących pięknych kwiatów, wydaje się, że znajdziemy ukojenie i harmonię.

Już od miesięcy chciałam się z Wami podzielić tym utworem. Niesamowicie się cieszę, że w końcu udało się dopiąć premierę, i że mogę z Wami cieszyć się Krainą Marzeń. ~ mówi Sabina Faikus.

Debiutancki album jest już w końcowej fazie produkcji więc niech singiel zachęci Was do podążania z Sabiną po jej krainie pełnej dźwięków.

Piosenka doczekała się klipu na YouTube, a obejrzeć możecie go pod tym linkiem. Za obraz odpowiedzialna była ekipa “Creative Foto”.

| Polecane NEWSY

ENCR - MPDJ 22
Półfinał Mistrzostw Polski DJ'ów 2022
Magda W. Gugulska - Lost at sea
Premiera "Lost at sea"
Introwertyk & Klinii - Bajki (Cover Label)
Premiera "Bajki"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: