Logo DMB Records - BLACK

Premiera "Już zawsze

18 grudnia, 2023

Drugi singiel promujący album “Nierozerwalna Więź” Wałowskiego. Klip jest dostępny na kanale YouTube, a utwór we wszystkich platformach.

Przemek Wałowski, artysta związany z miejscem swojego dzieciństwa, ma wszystko, by stać się nowym muzycznym fenomenem. Już teraz możemy posłuchać nowej piosenki ,,Już zawsze’’, a temu singlowi warto przyjrzeć się bliżej, biorąc pod uwagę artystyczną podróż Przemka oraz historię, jaką z niej wyciągnął.

W postach na Facebooku Przemek opowiada o długim procesie tworzenia swojego debiutanckiego albumu. Zaczynając od setek krótkich nagrań na dyktafonie, przez liczne modyfikacje muzyki i tekstów, aż po współpracę z odpowiednimi ludźmi, której rezultatem jest teraz gotowy album. To historia zaangażowania, pasji i determinacji, które przyczyniły się do stworzenia czegoś wartościowego.
“Już Zawsze” to utwór, który nosi w sobie szczególny ładunek emocjonalny. Tytułowe “Już Zawsze” odnosi się do rodzinnego miasteczka Przemka, Ozimka. Artysta podkreśla, że pomysł na utwór pojawił się już kilka lat temu, w trakcie podróży pociągiem do domu. W ten sposób tworzy swoją własną opowieść, odwołując się do korzeni i miejsc, które mają dla niego szczególne znaczenie. To również swoisty hołd dla miasta, które kształtowało artystę i jego twórczość.
 
Jędrzej Skiba, odpowiedzialny za produkcję, ponownie dostarcza muzycznej magii, tworząc klimatyczne tło dla przekazu Przemka. Teledysk, w reżyserii Kuby Bortlika, z asystą Klaudii Klepek, wprowadza widza w atmosferę utworu, dodając mu nowego wymiaru wizualnego.

Realizacja singla “Już Zawsze” to efekt współpracy z DMB Records, którymi kierują Dawid Tieleczek oraz Daria Kręcichwost. To kolejny krok w karierze Przemka, który zyskuje uznanie zarówno pod względem muzycznym, jak i wizualnym.

Link do teledysku znajduje się tutaj.

Przemek Wałowski prezentuje się jako artysta, który nie tylko ma coś do powiedzenia, ale potrafi to wyrazić w sposób niezwykle osobisty i uczuciowy.

| Polecane NEWSY

Sabina Faikus - Kraina Marzeń CD - Digipack Mockup
Premiera płyty "Kraina Marzeń"
Introwertyk & Klinii - Bajki (Cover Label)
Premiera "Bajki"
Sabina Faikus - Kraina Marzeń - Okładka
Premiera "Kraina Marzeń"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: