Logo DMB Records - BLACK

Premiera "incipit"

21 listopada, 2022

W ostatnim czasie rzadko zdarzało się, by w naszym studiu gościli artyści muzyki elektronicznej, jednak w najbliższej przyszłości również i ten nurt będzie ważnym kierunkiem w DMB Records.

Momentem przełomowym, który przekonał wytwórnię do otworzenia się na EDM z pewnością był videomix ENCR’a przygotowany na potrzeby Mistrzostw Polski DJów 2021. Sam materiał zebrał bardzo dobre opinie widzów zarówno od strony muzycznej, jak i całej oprawy wizualnej. Właśnie z pomocą tego seta, ENCR dostał się do półfinału tych zawodów, o czym pisaliśmy TUTAJ. ENCR dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu scenicznemu urozmaici performance pozostałych członków wytwórni.

Tym razem nie videomix, a pierwszy singiel z gatunku muzyki elektronicznej będzie kolejnym ważnym elementem w działalności wytwórni. Będzie to jednocześnie gratka dla miłośników undergroundu, czyli tego co dzieje się w EDM poza jej głównym radiowym bądź klubowo-festiwalowym nurtem. Singiel, który zgodnie z jego tytułem (Incipit) jest swoistym rozpoczęciem kariery producenckiej Bartka ujrzał światło dzienne w DMB Records. 

Kawałek jest utrzymany w surowych klimatach techno. W ostatnim czasie było mi najbliżej do tego gatunku, natomiast w najbliższym czasie planuję również wydania zarówno w klimatach undergroundowych, jak i bardziej popularnym ostatnio na klubowych parkietach tech housie – mówi ENCR 

Utwór jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych pod tym LINKIEM. Dajcie znać, czy podoba Wam się taka wizja. A może bardziej czekacie na melodyczne utwory? Wszystko przed nami! 

| Polecane NEWSY

Zdjęcie promocyjne klipu do piosenki "Zgubiłem drogę"
Premiera "Zgubiłem drogę"
Nierozerwalna Więź - Square
Premiera "Nierozerwalna Więź"
Skrzyczevsky - Otwórz oczy - 1920x1080
Premiera "Otwórz Oczy"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: