Logo DMB Records - BLACK

Premiera headspace

07 grudzień, 2022

,,Jesteśmy zagubieni w tym świecie’’ to główne przesłanie piosenki Adriana. Wraz z całą ekipą mieliśmy okazję stworzyć teledysk właśnie do niej. Klip został nagrany w gmachu Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Opolu, a projekt Headspace był realizowany z wytwórnią Delphy Records.

“Headspace (We Are Lost In This World)” to pierwsza odsłona autorskiego projektu Adriana Dwornickiego, tworzącego pod aliasem AdriatiQ. Utwór powstał we współpracy z OS.SO pod opieką wytwórni Delphy Records.

Dobrą rzeczą w życiu jest marzyć i mieć marzenia, jednak jeszcze lepszą jest ich pełnowymiarowa realizacja, bez względu na wszystko. To jest clue Naszego życia, niejednokrotnie istota najtrudniejsza, czasami wręcz nie do osiągnięcia. – napisał Adrian na swoim Instagramie

Tekst piosenki jest pełen metafor i odwołań do współczesnej kultury, co nadaje mu uniwersalny charakter i sprawia, że może być zrozumiały dla każdego słuchacza. Jednocześnie muzyka utworu jest bardzo energetyczna i wciągająca, co sprawia, że “Headspace” to piosenka, która nie tylko porusza, ale również motywuje.

W utworze “Headspace” AdriatiQ zabiera nas do swojego świata, trochę odrealnionego, ale pełnego refleksji, które na klimatycznym tle połyskują czymś ważnym. Artysta wysyła nam sygnał, mający oznajmiać, co dla niego jest ważne w tak skonstruowanym przekazie.

Utwór jest ważnym krokiem w karierze Adriana, który po latach pracy nad coverami, w końcu ma szansę pokazać swoje umiejętności jako artysta i twórca własnej muzyki. Przekaz utworu jest ważny i uniwersalny, a słowa Adriana na temat marzeń i ich realizacji są inspirujące dla każdego, kto stawia sobie cele i marzy o ich spełnieniu.

Klip na Youtube ma już ponad 5 tys. wyświetleń, a my jesteśmy wdzięczni, że mogliśmy być częścią projektu Headspace. Kliknij w LINK i posłuchaj!

| Polecane NEWSY

DJ_Dawid_SET (2)
Club DJ SET - Dawid Tieleczek
KEW1N - Take Away (Santera Remix) Background
Premiera "Take Away" - Santera Remix
Michael Pine - Drop Bombs - Album Cover
Premiera "Drop Bombs"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: