Logo DMB Records - BLACK

Premiera Goodbye

19 czerwca, 2023

Justyna Gaczkowska idzie za ciosem i wydaje kolejny singiel – Goodbye. Utwór na chwilę przenosi nas do świata Country-Popu.

Równo pół roku po premierze swojego debiutanckiego singla “Mr. Charming” Justyna postanawia wkroczyć z nowością.

Utwór Goodbye napisałam chwilę po przeczytaniu maila o dostaniu się na uniwersytet. Jest to piosenka, która jest moją formą pożegnania. A wraz z teledyskiem, który stworzył mój wspaniały tata jest nie tylko niezwykłą pamiątką dla mnie i moich bliskich, ale opowiada też moją historię.

Moim marzeniem było, żeby udział w tworzeniu piosenki i teledysku miały też osoby, które przez ostatnie kilka lat mojego życia były dla mnie w jakiś sposób ważne. Dlatego do współpracy nad chórkami zaprosiłam Opole Youth Choir pod opieką Magdaleny Gugulskiej Wójcik. Praca z chórem, którego częścią byłam przez ostatnie 4 lata mojego życia to była czysta przyjemność. Do udziału w teledysku zaprosiłam natomiast moich najbliższych przyjaciół, za których jestem ogromnie wdzięczna. Mówi się, ze to prawdziwa miłość jest jedna na milion, w takim razie moi przyjaciele są moją miłością. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w tym przedsięwzięciu.

Oczywiście utwór nie powstałby gdyby nie pewien niesamowity człowiek i jego studio, za co tez jestem bardzo wdzięczna i cieszę się, ze mieliśmy okazję się współpracować już nad drugim utworem. Oczywiście mowa o Dawidzie Tieleczek i DMB Records.

,,Nadszedł czas, żeby odlecieć. Mały ptaszek nauczył się latać’’. Podróż, która mnie czeka na pewno rozwinie moje skrzydła zarówno muzycznie jak i personalnie. Czekajcie na nowe utwory bo to dopiero początek mojej przygody.

| Polecane NEWSY

W piątki leżę w wannie miniatura
Premiera "W piątki leżę w wannie"
Tomek Hajduk - Wicked Game
Premiera "Wicked Game"
DJ Michael AQua - SET
Club DJ SET - Michael AQua

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: