Logo DMB Records - BLACK

Premiera colombia

31 sierpień, 2023

Serdecznie zapraszamy do naszego małego świata! Wakacje kończymy słoneczną premierą “Małych Wokalistek” w utworze Colombia.

„Colombia” to utwór edukacyjny o państwie w Ameryce Południowej. Mówiący o jego walorach i cechach charakterystycznych przedstawiony przez grupę wokalną Małe Wokalistki, która działa pod Gminnym Ośrodkiem Kultury w Tarnowie Opolskim.

Muzyka ma niezwykłą zdolność łączenia ludzi i wywoływania emocji. Colombia jest zarówno urocza, jak i edukacyjna, śpiewana przez Małe Wokalistki pod kierownictwem utalentowanej Pauliny Woszek. Piosenka ta nie tylko bawi dzieci, ale także uczy je ważnych życiowych lekcji.

Wspólna praca, talent i pasja składają się na sukces tego projektu muzycznego. Paulina Woszek, zdolna wokalistka i pedagog muzyczny, postanowiła stworzyć grupę młodych artystek, które pod jej kierownictwem miałyby okazję rozwijać swoje umiejętności wokalne. Tak narodziła się ta niezwykła grupa małych wokalistek.

“Piosenka jest jednym z najlepszych narzędzi do nauki i rozwoju dzieci. Dlatego postanowiłam stworzyć ten projekt, aby pomóc najmłodszym nauczyć się wielu ważnych rzeczy w przyjazny i atrakcyjny sposób. Muzyka ma moc przekazywania wiedzy i wartości, które dzieci zapamiętują na długo” – mówi Paulina Woszek, liderka zespołu.

Wideo, które zostało udostępnione na platformie YouTube, zdobywa coraz większą popularność, przyciągając uwagę rodziców, nauczycieli i oczywiście dzieci. Widzowie z całego świata podkreślają, że utwór jest nie tylko zabawny i uroczy, ale także stanowi doskonałą pomoc w edukacji najmłodszych.

Jednym z najważniejszych aspektów projektu jest to, że małe wokalistki same uczestniczą w tworzeniu piosenek. Dzięki temu rozwijają swoje zdolności artystyczne, kreatywność oraz pewność siebie. Współpraca w grupie uczy ich także wartościowego przekazywania przesłań.

Paulina Woszek i jej małe wokalistki pokazują, że muzyka może być znakomitym narzędziem do edukacji, zarówno artystycznej, jak i moralnej. Ich piosenki wpływają na rozwój dzieci w pozytywny sposób, ucząc je wartości, które zostaną z nimi na długo.

Dla każdego rodzica, nauczyciela i opiekuna, którzy poszukują ciekawych i wartościowych treści dla dzieci, utwory Pauliny Woszek i jej małych wokalistek są doskonałym wyborem. Muzyka nie tylko dostarcza radości, ale także pomaga w budowaniu pozytywnych relacji międzyludzkich i kształtowaniu charakterów najmłodszych.

Dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzenia kanału YouTube Pauliny Woszek i posłuchania ich uroczych piosenek. To musicalowa podróż, która może stać się ważnym elementem dzieciństwa każdego malucha i wpłynąć na jego rozwój w wielu pozytywnych aspektach.

Link do piosenki: TUTAJ

| Polecane NEWSY

W piątki leżę w wannie miniatura
Premiera "W piątki leżę w wannie"
DJ Michael AQua - SET
Club DJ SET - Michael AQua
KEW1N - Take Away (Santera Remix) Background
Premiera "Take Away" - Santera Remix

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: