Logo DMB Records - BLACK

Premiera BETTER

21 grudnia, 2022

Pierwsza Polsko-Ukraińska współpraca muzyczna. Sprawdź najnowszy utwór KeW1N’a, który opowiada o tym jak się nie poddawać.

Polsko-ukraińska współpraca muzyczna w rapie jest coraz bardziej popularna i zauważalna na scenie muzycznej w obu krajach. W ostatnich latach powstało wiele ciekawych projektów łączących polskich i ukraińskich artystów, co pokazuje, że granice między naszymi krajami stają się coraz bardziej płynne.

Rap jest jednym z najszybciej rozwijających się gatunków muzycznych w Polsce i na Ukrainie, a współpraca polsko-ukraińska pomaga rozwijać ten gatunek i przedstawiać go szerszej publiczności. Współpraca ta pozwala na wymianę doświadczeń i umiejętności, a także na poznawanie kultur obu krajów.

Jednym z pierwszych projektów, które wprowadziły polsko-ukraińską współpracę muzyczną na rapową mapę, była współpraca między polskim rapperem Tede a ukraińskim artystą O.Torvald. Wspólny utwór “Za 10 lat” okazał się wielkim sukcesem i został bardzo dobrze przyjęty zarówno w Polsce, jak i na Ukrainie.

Kolejnymi ważnymi projektami były współprace między polskimi artystami, takimi jak Quebonafide, Tede, Paluch i ukraińskimi raperami, takimi jak F.E.N.S, N’Vit, KAF. Wspólne projekty te zostały dobrze przyjęte przez publiczność i udowodniły, że polsko-ukraińska współpraca muzyczna w rapie może być bardzo owocna.

Podążając za tym nurtem DMB Records podjęło się współpracy z młodym, acz ambitnym muzykiem KeW1N’em. Tak powstał utwór “Better”, który dostępny jest we wszystkich platformach streamingowych.

Utwór Better opowiada o tym, że każdy na swój sposób żyje dobrze. Nie warto przejmować się opiniami ludzi, którzy chcą ciągnąc Was na dno. Warto natomiast wstawać z nadzieją i chęciami do działania oraz otaczać się ludźmi aktywnymi i szczerymi.

| Polecane NEWSY

Magda W. Gugulska - Lost at sea
Premiera "Lost at sea"
Emilia Artymicz i Miłosz Dziarmaga - Kto Wie (Single Label)
Premiera "Kto wie?"
Skrzyczevsky - Crush (Tło)
Premiera "Crush"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: