Logo DMB Records - BLACK

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI DJ 2022

14 grudnia, 2022

DJ ENCR już drugi raz w trzydziestce najlepszych DJ’ów biorących udział w Mistrzostwach Polski DJ’ów w 2022 roku.

Od paru lat pewne rzeczy na polskiej scenie klubowej niezmienne – są to między innymi odbywające się w grudniu Mistrzostwa Polski DJów – Clubsound DJs Cup 2022. Wzorem lat ubiegłych i w tym roku do Warszawy przyjechali najlepsi artyści w kraju, by walczyć o Złotą Płytę oraz tytuł Mistrza Polski DJów.

 

Wśród 30 najlepszych artystów, którzy dostali się do półfinału konkursu był także ENCR – reprezentant DMB Records. Jego eliminacyjne zgłoszenie, który obejrzycie TUTAJ nie przeszło bez echa, a jego nagranie docenił między innymi jeden z najlepszych performerów na świecie – 69beats.

Etap półfinałowy oraz finałowy tak jak w poprzednich latach rozpoczął się o godzinie 11:00 od przywitania uczestników, a także wylosowania numerów startowych. Po wylosowaniu nośnika USB zawierającego utwory muzyki elektronicznej każdy z uczestników miał 20 minut na przygotowanie maksymalnie 10 minutowego występu na jednej z konsol bocznych.

Uczestników oceniało Jury, w skład którego wchodzili polscy DJe, producenci, oraz osoby zasłużone dla polskiej sceny muzycznej. Po przesłuchaniu 30 uczestników Jury wybrało trójkę DJów, którzy dostali się do finału Mistrzostw Polski DJów – Salis, 69Beats, Wilga

W finale, który odbywał się o godzinie 0:00 najlepszy okazał się Wilga, V-ce mistrzem Polski został DJ Salis, natomiast II V-ce mistrzostwo zdobył 69Beats.

Poziom całego konkursu był bardzo wysoki, zarówno w półfinale jak i w finale inni DJe wspięli się na wyżyny swoich umiejętności, a jury zapewniło obiektywną ocenę – mówi ENCR.


Kolejne Mistrzostwa Polski DJów już za rok, więcej informacji wkrótce!

| Polecane NEWSY

Maylo - 18 cali (Cover)
Premiera "18 CALI"
Justyna Gaczkowska - Goodbye (Album Cover)
Premiera "Goodbye"
Sabina Faikus - Kraina Marzeń - Okładka
Premiera "Kraina Marzeń"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: