Logo DMB Records - BLACK

PÓŁFINAŁ MISTRZOSTW POLSKI DJ 2021

05 grudnia, 2021

DJ Encore w trzydziestce najlepszych DJ’ów biorących udział w Mistrzostwach Polski DJ’ów w 2021 roku.

Zgłosić się na Mistrzostwa Polski DJ-ów nie jest trudno – potrzebny jest jedynie videomix o długości 20 min. Jednak samo nagranie seta nie gwarantuje sukcesu.

Na te Mistrzostwa czekam cały rok, ale samo czekanie nie wystarczy. Na MPDJ nie uda się dostać bez regularnych treningów i szlifowania swoich umiejętności miksowania, a także kreatywnego wykorzystywania możliwości sprzętu – podkreśla Bartek.

Po sprawdzeniu wszystkich nadesłanych zgłoszeń Jury wybiera 30 najlepszych setów, których autorzy pojadą do klubu Explosion w Warszawie na półfinał oraz finał.

Na Mistrzostwach Polski DJ-ów najistotniejszym czynnikiem jest kreatywność. Zarówno odpowiednie zbudowanie napięcia podczas występu, jak również odpowiednie użycie sampli, acapelli i wstawek, które uczestnicy mogą używać podczas swojego występu (po uprzednim sprawdzeniu nośnika przez Jury). 

Spośród 30 DJów Jury oraz organizatorzy wybrali 3 artystów, którzy powalczą o tytuł Mistrza Polski.

Niestety tym razem finał okazał się zbyt odległy. Poziom całej 30stki był niesamowicie wysoki., natomiast zagranie z czołówką polskiej sceny elektronicznej to niesamowite przeżycie. Samo wejście do półfinału i zagranie chociażby przed Mattem Bukovskim jest czymś wielkim. Za rok lecimy po finał! ~ mówił DJ Encore.

Mistrzem Polski DJ-ów 2021 został DJ PLK, który w finale popisał się bezkompromisowym open-formatowym stylem i bezproblemowo zdobył złotą płytę. Pierwszym V-ce Mistrzem został DJ Tenk, natomiast II V-ce Mistrzostwo wywalczył DJ Salis.

Baner MPDJ 2021

Kolejne Mistrzostwa Polski odbędą się 10.12.2022 r. Arena zmagań będzie mieścić się w jednym z najnowocześniejszych klubów w Polsce, warszawskim Explosion. Więcej informacji na profilu Clubsound Management na FB, oraz na wydarzeniu!

MPDJ - Lista Półfinałowa

| Polecane NEWSY

Noemi - Tylko dla mnie (Facebook banner)
Premiera "Tylko dla mnie"
Adriatiq w San Remo 7
Adriatiq wygrywa na festiwalu San Remo Senior
Zdjęcie promocyjne klipu piosenki "Don't Watch me Cry"
Premiera "Don't Watch me Cry"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: