Logo DMB Records - BLACK

Club DJ SET - Dawid Tieleczek

12 listopad, 2023

Dawid Tieleczek na Pioneer Opus Quad: Elektroniczna Magia w Studio DMB Records. Ekskluzywny DJ Set z gatunków Club EDM Chill House.

Dźwięki elektronicznej magii przemawiały w najnowszym dj secie Dawida Tieleczka, zapewniając entuzjastom muzyki niespełna godzinę pełną niezapomnianych wrażeń. Tym razem Dj Tieleczek postawił na klimat house’owy, wnosząc do niego unikalny element – swoje umiejętności jako instrumentalisty.

House to gatunek muzyczny, który od dziesięcioleci inspiruje tłumy na całym świecie. Jego pulsujące rytmiki, energetyczne melodie i zmysłowe dźwięki sprawiają, że każdy set staje się niepowtarzalnym doświadczeniem.

“Muzyka to nie tylko dźwięki, to emocje, które płyną przez każdy dźwięk i dotykają serca słuchaczy, tworząc niezapomnianą podróż przez świat dźwięków i rytmów.” – Dawid Tieleczek

Jego dobrze dobrany zestaw utworów, płynnie przechodzący od jednego do drugiego, utrzymywał napięcie i energię na wysokim poziomie przez cały czas trwania seta. Publiczność, w rytmie jego dźwięków, była w stanie oderwać się od rzeczywistości, zanurzając się w muzycznej podróży, której głównym przystankiem był house.

Warto również podkreślić, że Dawid Tieleczek nieustannie eksperymentuje z dźwiękiem i poszukuje nowych inspiracji. Jego set nie tylko oddaje obecne trendy muzyczne, ale także rzuca wyzwanie konwencjom, przynosząc coś świeżego i intrygującego.

| Polecane NEWSY

Tomek Hajduk - Mario czy juz wiesz
Premiera "Mario, czy już wiesz"
ENCR - INCIPIT (Baner Facebook)
Premiera "INCIPIT"
Maylo - 18 cali (Cover)
Premiera "18 CALI"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: