Logo DMB Records - BLACK

Justyna
Gaczkowska

MANAGER

Dawid Tieleczek

Justyna
Gaczkowska

Justyna Gaczkowska – z muzyką była związana właściwie od przedszkola, jednak na zajęcia ze śpiewu udała się dopiero jesienią 2019 roku. A swój warsztat doskonaliła pod profesjonalnym okiem doświadczonej wokalistki Magdaleny Wójcik Gugulskiej, a od jesieni 2021 roku również Klaudii Sobotki. Swój debiutancki singiel – Mr Charming wydała 4 lata później w 2022 roku. 

Jest autorką własnych tekstów, ale również pisze piosenki dla innych. Już niedługo będzie można usłyszeć jeden z jej utworów stworzony dla chóru Opole Youth Choir, z którym była związana od jesieni 2019 do wiosny 2023. Muzyka to jej drugi język, swoje inspiracje czerpie ze swoich doświadczeń oraz wszystkiego co ją otacza. 

Justyna to dziewczyna wielu talentów, poza muzyką jeździ konno oraz jest trenerką, uzyskała tytuł technika reklamy, posiada umiejętności aktorskie, zna podstawy pianina i gitary. Nieustannie się rozwija w wielu kierunkach, chociaż w tym momencie stawia głównie na rozwój w branży muzycznej – o czym może świadczyć kierunek studiów na który właśnie się udała (music business). Justyna na scenie czuje się jak ryba w wodzie dlatego z przyjemnością zaśpiewała na finale WOŚP 2023. 

Jej debiutancki utwór można było usłyszeć w Radio Opole w audycji WE WSZYSTKICH DŹWIĘKACH TY prowadzonej przez Żanetę Plotnik-Krumpietz, co jest jednym z większych jej osiągnięć. Jej drugim, i póki co ostatnim utworem jest singiel Goodbye. Najlepiej odnajduje się w balladach. Ulubionym utworem, który artystka wykonała jest niezmiennie od kilku lat This is me z musicalu The Greatest Showman. Podziwia wielu artystów, zarówno większych jak i mniejszych i z przyjemnością dzieli się swoją pasją do muzyki.

MANAGER

Dawid Tieleczek

| Klipy

| Newsy

Justyna Gaczkowska - Goodbye (Album Cover)
Premiera "Goodbye"
Utwór "Goodbye" napisałam chwilę po przeczytaniu maila o dostaniu się na uniwersytet. Jest to piosenka,...
Justyna Gaczkowska - Mr. Charming
Premiera "Mr. Charming"
Justyna o swoim debiutanckim singlu: "Utwór powstał w drodze do New York City. Ta podróż odmieniła moje...

| Wydawnictwa

Social media

Social media

Kontakt

© 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

Projekt i wykonanie:

© 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

Projekt i wykonanie: