Logo DMB Records - BLACK

Adriatiq wygrywa w San Remo

07 październik, 2023

Triumf polskiego artysty na międzynarodowym konkursie wokalnym San Remo Senior: Adriatiq oczarował publiczność swoim utworem “Headspace”.

Międzynarodowy konkurs wokalny w San Remo, to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych na świecie, zawsze przyciągał uwagę miłośników muzyki z całego globu. Jednak tegoroczna edycja wywarła szczególne wrażenie, ponieważ na jego scenie triumfował polski artysta o pseudonimie Adriatiq, czyli Adrian Dwornicki. To on zdobył główne trofeum, co uczyniło go gwiazdą nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Międzynarodowym konkurs wokalny w San Remo, który odbył się w malowniczej włoskiej miejscowości San Remo, jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu muzycznym. Uważany jest za konkurs piosenki włoskiej, ale przyciąga artystów z całego świata. W tym roku przyciągnął uwagę nie tylko swoją długą historią, ale również prestiżowymi nominacjami i występami wielu utalentowanych muzyków.

Jednak to Adriatiq zyskał największą uwagę publiczności i jury swoim utworem “Headspace.” Utwór ten okazał się być prawdziwym majstersztykiem muzycznym, łączącym zarówno emocjonalne teksty, jak i niezwykłe brzmienie. Dzięki niesamowitemu wokalowi Adriatiqa oraz głębokim tekstom piosenki, publiczność była urzeczona od pierwszych dźwięków.

“To był dla mnie niezapomniany moment, stanąć na tej prestiżowej scenie i podzielić się swoją muzyką z tak różnorodną i międzynarodową publicznością. To było spełnienie marzeń, które pokazuje, że muzyka ma moc, by łączyć serca ludzi, niezależnie od ich pochodzenia. Jestem wdzięczny za to doświadczenie i nie mogę doczekać się dalszych przygód w świecie muzyki.” – mówi Adriatiq.

Adrian Dwornicki, znany jako Adriatiq, to utalentowany artysta i kompozytor, który zdobywał już uznanie na rodzimej scenie muzycznej. Jednak jego zwycięstwo w San Remo było przełomowym momentem w jego karierze. Zwycięstwo na tak renomowanym konkursie otworzyło przed nim drzwi do międzynarodowej kariery muzycznej.

“Headspace,” utwór Adriatiqa, to kompozycja, która porusza serca słuchaczy i skupia się na tematach emocji, refleksji i życiowych doświadczeń. To właśnie ta głębia przesłania sprawiła, że utwór ten został doceniony zarówno przez jury, jak i przez widzów na całym świecie.

Konkurs wokalny w San Remo to nie tylko konkurs muzyczny, to także miejsce spotkań i wymiany kulturowej. Zwycięstwo Adriatiqa stanowi nie tylko chlubę Polski, ale też dowód na to, że muzyka jest uniwersalnym językiem, który potrafi połączyć serca ludzi niezależnie od narodowości.

Adriatiq, czyli Adrian Dwornicki, zdobywając pierwsze miejsce w San Remo, staje się inspiracją dla młodych artystów i muzyków z Polski i z całego świata. Jego twórczość jest dowodem na to, że marzenia można spełnić, a talent, pasja i ciężka praca mogą prowadzić do osiągnięcia szczytów w świecie muzyki.

Więcej na temat wydarzenia znajdziecie w wywiadzie Adriatiqa dla Radia Opole – TUTAJ!

Gratulujemy Adriatiqowi jego niezwykłego sukcesu na konkursie w San Remo i życzymy mu dalszych osiągnięć na międzynarodowej scenie muzycznej. Polska ma powód do dumy, mając takiego utalentowanego artystę, który zdobył serca i uznanie na tak prestiżowym wydarzeniu.

| Polecane NEWSY

Jessica Stellmach - Siebie zapytasz (Cover art)
Premiera "Siebie zapytasz"
Introwertyk - Bass Astral
Premiera "Bass Astral"
Zdjęcie promocyjne klipu do piosenki "Zgubiłem drogę"
Premiera "Zgubiłem drogę"

| Newsletter

  Social media

  Social media

  Kontakt

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie:

  © 2024 DMB Records. Wszelkie prawa zastrzeżone (all rights reserved)

  Projekt i wykonanie: